۱- پیک موتوری ( ویژه شهر ارومیه )

طبق این امکان مشتریان ارومیه‌ای می‌توانند سفارشات خود را ثبت نموده و توسط پیک موتوری در کمتر از ۲ ساعت محصول خودرا در محل انتخابی تحویل کالا دریافت نمایند. بدیهست باید مراحل ثبت و سفارش کالا را در سایت بصورت کامل انجام دهید.

۲-  پست سفارشی / پیشتاز

این نحوه ارسال مختص به سراسر کشور می باشد و مشتریان می توانند سفارشات خودرا در بازه۷ روز کاری ارسال با پست سفارشی و بازه ۲۴ الی ۷۲ ساعت ( طبق اعلام شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ) (ارسال با پست پیشتاز) تحویل بگیرند. سفارشاتی که هر روز بعد از ساعت ۹صبح ثبت شوند، روزبعد ارسال خواهند شد و تمامی سفارشاتی که تا قبل از ساعت۹صبح هرروز به ثبت رسیده باشند در همان روز ارسال می شوند.

* پس از تحویل بسته پستی توسط بایارمال، کد رهگیری مرسولات پستی در پنل مربوط به پیگیری سفارشات مشتری درج خواهند شد .شما می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

 

 

نکات ضروری :

  • امکان دارد تمامی مرسولاتی که به سراسر ایران از طریق پست ارسال می شوند ، در زمانی خارج از تایم مقرر شده توسط این شرکت به دست مشتری برسند لذا فروشگاه بایارمال هیچ گونه مسئولیتی درقبال این موضوع ندارد .
  • تمامی سفارشات بایارمال در بسته بندی های مهر و موم شده تحویل پیک و پست می شوند.اکیداً از تحویل گرفتن بسته‌ای که باز شده است خودداری کنید و سریعا با بایارمال در تماس باشید .